Centrum medyczne - Specjalistyczne badania USG

Ginekologia - I wizyta

Każda kobieta bez względu na wiek stanie przed koniecznością pierwszej wizyty u ginekologa.
Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś sama nic bardziej mylnego. Wiem, że w twojej głowie kłębi się wiele pytań i towarzysz Ci strach, nieufność. Dookoła jest wiele takich kobiet jak Ty. W naszym gabinecie spotkasz się z miła, przyjazną atmosferą, poświęcimy Ci tyle czasu ile potrzeba i chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Jeżeli nie masz jeszcze 18 lat na pierwszą wizytę zawsze możesz przyjść w towarzystwie mamy. Gdy coś Cię niepokoi powinnyśmy zobaczyć się czym prędzej. Jeżeli zauważyłaś niepokojącą wydzielinę z dróg rodnych, odczuwasz ból lub dyskomfort w tej okolicy. Jeżeli twoje cykle są krótsze niż 21 dni lub dłuższe niż 35 dni. W przypadku gdy pojawi się krwawienie poza miesiączką lub gdy sama miesiączka jest długa, obfita i/lub bolesna. Pomożemy również, gdy doznałaś urazu w tej okolicy. Wiem, że jest to krępująca sytuacja. Aby czuć się nieco bardziej komfortowo przyjdź w spódniczce, wystarczy wtedy zdjąć samą bieliznę. Jeżeli będziesz chciała będziesz mogła skorzystać z bielizny jednorazowej w naszym gabinecie.
Jeżeli nigdy nie współżyłaś czasami wystarczy tylko spojrzeć, a badanie nie zawsze jest konieczne. Jeżeli uznam, że badanie jest konieczne wszystko dokładnie Ci objaśnię.
Jeżeli planujesz współżycie zawsze warto skorzystać z fachowej pomocy, zadać kilka pytań , odpowiednio i świadomie przygotować się do tego wydarzenia.
W trakcie wizyty zapytam:
Kiedy wystąpiła pierwsza miesiączka?
Kiedy była ostatnia miesiączka?
Ile trwa cykl?
Ile trwa krwawienie?
Czy miesiączki są bolesne?
Przeprowadzę dokładny wywiad dotyczący pozostałych możliwych schorzeń, alergii, czy przebytych operacji.
 
Jeżeli nie masz żadnych dolegliwości również taka wizyta jest dla Ciebie, upewnisz się, że wszystko jest w porządku. Staniesz się bohaterem, który dba o własne zdrowie.
 
Pamiętaj każdy z nas robił coś kiedyś pierwszy raz:) To co wydawało się trudne, niedostępne będzie już za Tobą.
Nasz gabinet opuścisz z konkretną informacją oraz zaleceniami.
 
Czekamy na Ciebie.

Zaufali nam

Wisła Kraków SSA Wisła Kraków SSA
MKS Cracovia SSA MKS Cracovia SSA
Arka Gdynia SSA Arka Gdynia SSA
Korona Kielce SA Korona Kielce SA
WKS Śląsk Wrocław SA WKS Śląsk Wrocław SA
MKS Sandecja MKS Sandecja